Monaco – Nice Maçı Bahis ve İddaa Tahminleri

Ligue 1 LİGİ

Saat: 19:00

Stad: Stade Louis II

MAÇ ANALİZİ

Monaco’nun lider olarak puan durumunun zirverinse yer alıyor olması, hem defansının hem de forvetinin başarısı olarak görülebilir. Nice tarafından puan kıyaslamasında aynı olan takım, 20 averaj fark bulundurarak liderliğini tescillemiş durumdadır. Gelecek maçlarda ve iki aylık süreçte de tüm karşılaşmalarda düzenli strateji devamlılığını sürdürecektir. Liderin an itibariyle ikinci olan takımla karşılaşması, yeni lideri belirleyebilir. Beraberlik ve Monaco’nun galibiyetinde puan durumunda herhangi bir değişim görülmeyecektir. İki takımın da 49 puana sahip olması, 46 puanda bulunan Paris Saint Germain için bir fırsat olarak tanımlanabilir. Herhangi birinin yenilgi yaşaması, ligin farklı bir boyuta ulaşmasına neden olabilir. Monaco – Nice iddaa oranları riskli olan karşılaşmaya yönelik birbirinden farklı değerlerle hazırlanmıştır.

Monaco Maçı Kazandığı Taktirde Liderliği Koruyabilir!

Diğer takımlardan çok büyük bir gol farkıyla birlikte şuan için birinci sırada yer alan takımın galibiyet elde etmesi halinde liderliğini sürdürebilmesi son derece doğaldır. Alınabilecek herhangi bir beraberlik durumu, liderliğin tekrar üç takım arasında sürdürülmesine neden olacaktır. Bundan dolayı Monaco mutlaka tüm sağlıklı oyuncularıyla sahaya çıkacak ve riske girmeden kontra ataklarla rakibi baskı altına almaya çalışacaktır.

Nice Maçı Kazanamazsa Üçüncülüğe Düşebilir

An itibariyle ikinci olan ve liderle aynı puanı bulunan takımın maçı kaybetmesi halinde üçüncülüğe kadar düşme ihtimali bulunuyor. Lyon’un ilk üç takımı yakalaması son derece zor bir ihtimaldir. Yine de mutlaka liderlik için en azından beraberliğe ihtiyaç duyuluyor.

MAÇ TAHMİNİ;

Maçın gidişatı aslında ev sahibinin hangi dakikalar arasında baskısını arttıracağına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Yapılacak olan ataklarla birlikte ev sahibinin farklı stratejilere maruz kalması ve bir anda gol yemesi muhtemeldir. Maçta iki takımın da uzaktan şutlar çekeceği ve golleriyle birlikte maçın galibini belirleyeceği düşünülüyor.

Maç Tahmini: Karşılıklı Gol Var

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betpluton; 1,63

Bahsegir; 1,63

Oddsring; 1,71

Tahmin-2: Maç Sonucu 1

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Oddsring; 1,67

Bahsegir; 1,67

Matrixbet; 1,60